Аліса Колпакчи: «Змагатися потрібно буде і з суперницями, і з собою»

Українська паратриатлетка поділилася з нами емоціями від радісної звістки про участь на Паралімпійських Іграх.

«Мені зателефонували очільники паралімпійського руху нашої країни і сказали, щоб я готувалася до участі в Паралімпіаді, - не приховує свого захвату спортсменка. – Я була дуже щасливою, адже лише через півтора року занять паратриатлоном я отримала можливість виступити на головних змаганнях чотириріччя! Зізнаюся, що серед бурі позитивних емоцій в моїй душі злорадству так і не знайшлося місця. Хай там як, але люди готувалися і, можливо, не всі з них заслужили на дискваліфікацію».

Нагадаємо, що паралімпійська збірна Росії через допінговий скандал всім складом була дискваліфікована та недопущена до Паралімпійських Ігор. Таким чином, ті ліцензії, які залишилися вакантними, дісталися спортсменам з інших країн. Серед них опинилася паратриатлетка класифікації РТ4, українка Аліса Колпакчи.

«Я навряд чи буду «горіти» на Паралімпіаді, адже представлятиму в столиці Бразилії свою Батьківщину та людей, які весь цей час мені допомагали. Які мої шанси потрапити на п’єдестал пошани? Напевне, не дуже високі, адже основні конкурентки – британки, австралійки – кожна з них як мінімум на два роки довше мене займається паратриатлоном. Проте, не варто забувати, що на Паралімпіаді можливо все і я віддам усі сиди боротьбі. Адже змагатися потрібно не лише з суперницями, а також з собою – і я налаштована по-бойовому», - підсумувала 19-річна Аліса Колпакчи.

Додамо, що в Ріо паратриатлон буде вперше представлений у програмі Паралімпійських Ігор. Змагання жінок у класифікації РТ4, де зокрема виступить українка Аліса Колпакчи, відбудуться 11 вересня.