Роман Король: «Тренуватися у місті не рекомендують через високий рівень злочинності»

Один з двох тренерів української паратриатлетки Аліси Колпакчи - Роман Король - розповів про підготовку до виступу на Паралімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро. Нагадаємо, що Алісу також тренує Раїса Лагутенко.

Цьогоріч у столиці Бразилії паратриатлон буде вперше представлено на головних змаганнях чотириріччя для спортсменів з вадами здоров’я. Дуже радує той факт, що Україна також буде представлена у цьому виді спорту – вже зараз в Ріо до свого виступу готуються Аліса Колпакчи та її тренер Роман Король.

В коментарі прес-службі ФТУ Роман розповів, як триває процес підготовки спортсменки.

«Трасу їдемо дивитися вже сьогодні, але знаємо, що гонка відбуватиметься на набережній - траса рівна. Умови для тренувань створені: для плавання є два тимчасових басейни на 50 м по 10 доріжок, бігаємо по території параолімпійського селища, а з вело – важкувато… Пробували і навколо території, і їздили на спеціальний відведений для тренувань аеродром. Річ у тім, що виходити або тренуватися просто в місті не рекомендують через високий рівень злочинності в Ріо. Погода хороша - не жарко і не холодно, трохи душно, але в межах норми. Загалом, акліматизація пройшла швидко і без проблем! Все ж таки, на захід переліт переноситься краще, ніж на схід. Вся наша паралімпійська команда дуже дружна, і це передусім заслуга голови Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича - він багато приділив цьому уваги», - підсумував Роман.

Додамо, що Аліса Колпакчи отримала шанс потрапити на Паралімпійські Ігри незадовго до їх старту, а також розповіла прес-службі Федерації триатлону України про те, що їй доведеться змагатися в Ріо не лише з суперницями, а також з собою.