Олімпійський чемпіон нагородив юних триатлетів

В Одесі відбулися фінальні Всеукраїнські змагання Дитячої триатлонної Ліги та відкритий чемпіонат Одеської області з триатлону.

В змаганнях яких взяли участь 133 триатлети з 8-ми міст України – віком від 6 до 40 років. Плавальний сегмент змагань проходив на базі басейну ФК «Форма», змагання з вело та бігу пройшли по вулиці Академічній та в дендропарку «Перемога».

Прекрасна погода, хороша і злагоджена робота суддівської колегії дозволили провести змагання на високому рівні та показати хороші результати спортсменам, шість з яких підтвердили норматив КМС.

Нагороджував переможців і призерів змагань у всіх вікових категоріях дворазовий Олімпійський чемпіон з веслування на каное-одиночці Юрій Чебан.

Федерація триатлону України, Одеська обласна федерація триатлону висловлюють подяку всім, хто долучився до організації та проведенні свята триатлону в Південній Пальмірі!

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ


ДИТЯЧА ТРИАТЛОННА ЛІГА

 

ДІВЧАТА 2007 р.н.

     

1

Чернишова Анна

2007

Харківська

ДЮСШ ''ХТЗ''

2

Сімочкіна Варвара

2007

Одеська

ФС “Вища Ліга"

3

Малега Тамара

2007

Корсунь- Шевченківський КДЮСШ

 

 

ДІВЧАТА 2006 р.н.

     

1

Караніколова Катерина

2006

Одеська

ФС “Вища Ліга"

2

Кузьменко Поліна

2006

Житомирська

ДЮСШ «А»

3

Скідан Іванна

2006

Одеська

ОНМА

 

ДІВЧАТА 2005 р.н.

     

1

Крилова Ганна

2005

Одеська

Академія Спорта

2

Гончаренко Дарія

2005

Одеська

КДЮСШ 6, Многоборець

3

Алексєєва Катерина

2005

Харківська

ДЮСШ ''ХТЗ''

 

ЮНАКИ 2007 р.н.

     

1

Чебан Артем

2007

Одеська

ФС “Вища Ліга"

2

Дьома Артем

2007

Одеська

ОНМА

3

Гивель Ігор

2007

Одеська

ФС “Вища Ліга"

 

ЮНАКИ 2006 р.н.

     

1

Бовшик Ростислав

2006

Львівська

Золоті Леви

2

Пстрий Валентин

2006

Львівська

КДЮСШ-1СКА

3

Даценко Тимур

2006

Одеська

ФС “Вища Ліга"

 

ЮНАКИ 2005 р.н.

     

1

Наревач Данило

2005

Львівська

Золоті Леви

2

Слонівський Віталій

2005

Львівська

Золоті Леви

3

Литвинюк Михайло

2005

Львівська

Золоті Леви

 

ДІВЧАТА 2004 р.н.

     

1

Безродна Поліна

2005

Одеська

ФС “Вища Ліга"

2

Бадяк Катерина

2004

Київ

КДЮСШ

3

Заровна Ніка

2005

Одеська

СК"4th element"

 

ДІВЧАТА 2003 р.н.

     

1

Єлманова Марія

2003

Львівська

КДЮСШ-1СКА

2

Нестерук Марія

2003

Житомирська

ДЮСШ «А»

3

Паночишена Вікторія

2003

Житомирська

ДЮСШ «А»

 

ЮНАКИ 2004 р.н.

     

1

Сливко Володимир

2004

Житомирська

ДЮСШ «А»

2

Тимченко Михайло

2004

Київ

КДЮСШ

3

Таукчи Олексій

2004

Одеська

ФС “Вища Ліга"

 

ЮНАКИ 2003 р.н.

     

1

Хоменко Гліб

2003

Одеська

ФС “Вища Ліга"

2

Пясецький Владислав

2003

Одеська

ФС “Вища Ліга",СК"4th element"

3

Яненко Олександр

2003

Житомирська

ДЮСШ «А»

 

ОТКРЫТЫЙ ЧЕМПИОНАТ ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ

 

 

ДІВЧАТА 2009 р.н.

     

1

Шманова Адель

2009

Одеська

ФС Вища Ліга

2

Сімочкіна Марія

2010

Одеська

ФС Вища Ліга

3

Хорані Любава

2010

Одеська

Многоборець

 

ЮНАКИ 2009 р.н.

     

1

Репецкій Олександр

2009

Одеська

ФС Вища Ліга

2

Корнієнко Егор

2009

Корсунь- Шевченківський КДЮСШ

 

3

Кісельов Євген

2009

Одеська

ФС Вища Ліга

 

ДІВЧАТА 2008 р.н.

     

1

Козаченко Юлія

2008

Одеська

ФС Вища Ліга

2

Шпильова Юля

2008

Корсунь- Шевченківський КДЮСШ

 

3

Зуєнко Вероніка

2008

Корсунь- Шевченківський КДЮСШ

 

 

ЮНАКИ 2008 р.н.

     

1

Вернігор Максим

2008

Одеська

ФС Вища Ліга

2

Якубець Гліб

2008

Одеська

КДЮСШ 6, Академія Спорту

3

Ковтуняк Кирило

2008

Харківська

ДЮСШ ''ХТЗ''

 

ДІВЧАТА 2002-2001 р.н.

   

1

Заровна Олександра

2004

Одеська

СК"4th element"

2

Павлова Олександра

2002

Запорізька

ДЮСШ 11

3

Кузнецова Марія

2002

Одеська

ФС Вища Ліга

         
 

ДІВЧАТА 2000-1999 р.н.

     

1

Бабіч Орина

2003

Одеська

ФС Вища Ліга СК"4th element"

2

Рудакова Марія

2000

Київ

КДЮСШ

3

Четошникова Катерина

1999

Запорізька

ОКДЮСШ ТРИСПОРТ

 

ЮНАКИ 2002-2001 р.н.

     

1

Лаврушин Даніїл

2001

Запорізька

ДЮСШ 11

2

Бойко Мирон

2002

Одеська

ФС Вища Ліга СК"4th element"

3

Граждан Денис

2002

Одеська

КДЮСШ 6 Академія Спорту

 

ЮНАКИ 2000-1999 р.н.

     

1

Новіков Кирил

2000

Одеська

ОНМА, СК"4th element"

2

Захарченко Олександр

2000

Одеська

ФС Вища Ліга

3

Братко Богдан

2000

Київ

КДЮСШ

 

Чоловіки 18-29

     

1

Новосьолов Евген

1987

Одеса

Iron club odessa

 

Чоловіки 30 - 39

     

1

Турбаєвський Володимир

1983

Росія

ТРИСПОРТ            

2

Дрозд Сергій

1982

Запоріжжя

ТРИСПОРТ

 

Жінки 18-29

     

1

Воробйова Ольга

1987

Одеса

Iron club odessa

2

Данилюк Олена

1987

Одеса

Академія Спорту