ФТУ та GARMIN досягли домовленості про партнерство!

Наша федерація та лідер у світі навігаційних технологій розробили алгоритм співпраці та вже втілюють його у життя.

Раді сповістити Вам, що Федерація триатлону України та офіційний дистриб’ютор GARMIN в Україні компанія «Навіоніка» домовилися про партнерство! За словами директора департаменту маркетингу компанії «Навіоніка» Володимира Бурдико, головною метою співпраці є підтримка українських триатлетів усіх рівнів та вікових груп.

«Триатлон – це вид спорту, який динамічно розвивається у всьому світі, і Україна не є винятком. Тож, наше завдання та головна мета – підтримка та крок назустріч абсолютно всім триатлетам, від маленького до великого. Відтепер новітні технології, які пропонує GARMIN, є цілком доступними безпосередньо в Україні не лише для триатлетів-професіоналів, а також для спортсменів усіх рівнів. Це також відкриє нові можливості перед клубами та осередками, які розвивають триатлон на місцях», - підсумував Володимир Бурдико.

Також ми раді сповістити, що в рамках цієї партнерської угоди, годинник для занять з триатлону Garmin 920XT TRI вже отримав Сергій Романовський – поранений під Щастям командир роти 95 десантної бригади, який після втрати ноги поставив собі за мету виграти Паралімпійські Ігри з триатлону! Компанія «Навіоніка» пішла нам на зустріч, тож тепер тренування та підготовка Сергія будуть значно якіснішими та продуктивнішими з новітніми технологіями GARMIN.

Переваги партнерської программи включають у себе:

  • ексклюзивний дисконт на спортивну продукцію Garmin для членів ФТУ та триатлетів в офіційному інтернет магазині garmin.ua;
  • trade-in, можливість обміняти старий пристрій на новий з доплатою;
  • спеціальна пропозиція для співпраці з тренерами.