Іванов: «За виступ у Кореї ставлю собі 3+»

У корейському місті Тонгянг відбувся етап Кубка світу, де збірна України була представлена вісьмома триатлетами.

За вже звичною традицією, найкращий результат серед наших співвітчизників продемонструвала Юлія Єлістратова – житомирянка фінішувала на 8-й позиції. Доволі пристойно виступили також Єгор Мартиненко та Іван Іванов – в активі хлопців 21-е та 13-те місця відповідно.

«Сезон для мене вже закінчено, і старт в Кореї був завершальним у цьому році, - розповідає Іван Іванов. – Відповідно, завдання було постаратися виступити якомога краще, щоб на мажорній ноті закінчити сезон. В принципі, стартом я задоволений, за нього можу собі поставити 3+, так як хотілося потрапити в ТОП-10. Але я сильно багато часу провів у другій транзитній зоні, і втратив пристойно на цьому. А в такому виді, як спринт, кожна секунда на вагу золота. Відчував себе добре, міг потрапити в десятку, але сам все зіпсував. З боку іншого, 13-те місце – це та позиція, яка дає непогану платформу на наступний сезон та інформацію до роздумів, щоб врахувати всі недоліки».

Нагадаємо, що перед цим стартом частина спортсменів збірної України з триатлону провела в Кореї навчально-тренувальний збір. «Дуже радий тому, що Корейська федерація люб'язно запросила нас на такого роду захід, як спільний тренувальний збір. Напевне, приємно не тільки мені, але й іншим спортсменам нашої команди. Так як деякі члени нашої делегації взагалі так далеко ніколи не їздили та отримали незабутні враження. Ми жили на Олімпійській базі, яку будують під Ігри 2018 року в Пхенчхані: база супер, умови супер, відчувається, наскільки багато сил і грошей Корея вкладає в розвиток спорту. База просто шикарна в плані тренувальних можливостей. Там і басейни, і кілька тренувальних залів, стадіон, зона відновлення... Загалом, для вищих досягнень є всі умови. Одне сумно в усьому цьому - дуже хочеться, щоб такі ж умови були у нас», - підсумував Іванов.

Додамо, що крім Єлістратової, Мартиненка та Іванова в Тонгянзі виступили також Сергій Костенко (57 місце), Іван Меншиков (62 місце), Юліан Дем’янов (63 місце), Софія Прийма (32 місце) та Марина Соколова (45 місце).