Марисоль Касадо переобрано на посаді президента ITU

В Мадриді відбувся Конгрес Міжнародної федерації триатлону, в якому також взяла участь делегація з України.

В столиці Іспанії відбувся 29-й виборчий конгрес ITU, головним питанням якого були вибори президента цієї структури. Також упродовж трьох днів делегати зі 120 країн світу беруть участь в робочих сесіях за напрямками, а також заслухають доповіді комісій. Зокрема, на Конгресі також працюють представники нашої держави – президент Федерації триатлону України Андрій Більда та генеральний секретар Едуард Панарін.

«Загалом, попередніми результатами Конгресу ITU ми задоволені, - повідомив Андрій Більда. – Важливим є той факт, що на Конгресі в Мадриді також був присутнім президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах. Зокрема, він висловив свою цілковиту підтримку тому напрямкові, яким чинне керівництво ITU нині веде світовий триатлон. Також очільник МОК зазначив, що питання включення естафет-мікст до програми Олімпійських Ігор-2020 в Токіо (Японія) нині є актуальним і в липні 2017 року буде прийнято остаточне рішення».

Щодо виборів президента ITU, то 11 грудня за кандидатуру чинної очільниці Міжнародної федерації триатлону делегати проголосували одностайно - Марисоль Касадо пішла на свій третій термін президентства і керуватиме світовим триатлоном до 2020-го року.

Зазначимо, що, згідно регламенту ITU, президент цієї організації не може тримати в себе повноваження довше трьох термінів – тож, прийдешній олімпійський цикл стане останнім для Касадо на чолі ITU.