Лідери збірної разом розпочали підготовку до нового сезону

На кіпрському зборі зараз працюють Юлія Єлістратова, Іван Іванов, Олексій Сюткін та Єгор Мартиненко.

Збір у Ларнаці триває вже тиждень, тож ми маємо можливість підбити попередні підсумки. «Всі ми приступили до тренувань в піднесеному та веселому настрої, - розповів прес-службі ФТУ лідер українського рейтингу Іван Іванов. - Тренування проходять у втягуючому, неквапливому режимі, так як особисто в мене зовсім недавно закінчилася відпустка. Тому грудень присвячений рівномірному та спокійному, так би мовити, виходу на робочий обсяг».

Нині всі триатлети збірної України перебувають у приблизно однаковій формі, тож команда здебільшого працює на об’єм, виконуючи спільну роботу низької інтенсивності. «Разом веселіше, в тому і є сенс спільного збору для лідерів команди, - вважає Олексій Сюткін. Ми готові працювати спільно задля однієї мети – хороших результатів команди і кожного з нас у прийдешньому олімпійському циклі».

Відмінний мікроклімат всередині чоловічої команди також відзначає Іван Іванов: «На зборі про конкуренцію всередині команди мови взагалі не йде. Ми є конкурентами тільки на змаганнях, безпосередньо на трасі. А в плані єдності у нас все гаразд – ми допомагаємо один одному стати ще сильнішими і нині працюємо як єдиний механізм, бо маємо спільну мету».

На кіпрському зборі команда пробуде до Нового року, потім на кілька днів повернеться на рідну землю, після чого знову приступить до передсезонної підготовки. «В 2017-му році я хочу захистити титул чемпіона Європи з акватлону, а стартувати за традицією планую на чемпіонаті України в Житомирі, - ділиться планами Сюткін. - Загалом, в мене доволі пізні старти і практично половину сезону я присвячу акватлону. А вже згодом вийду на олімпійську дистанцію». Своєю чергою, Іванов розпочне новий сезон, як то кажуть, «з місця в кар’єр» - учасник Олімпійських Ігор 2016 вже у березні виступить на етапі Світової Серії в Абу-Дабі.

Про підготовку решти триатлетів Національної команди ми розповімо вам у прийдешніх публікаціях.