Основа – на Кіпрі, молодь пакує валізи в Грузію та Іспанію

Після недовготривалої перерви на новорічні та різдвяні свята, найсильніші триатлети нашої держави повернулися до роботи.

Базова підготовка до змагального року проходить на Кіпрі, де наша команда розпочала збір ще до нового року. Нині в складі Національної збірної під керівництвом нового старшого тренера збірної Георгія Драгуляна працюють Юлія Єлістратова, Іван Іванов, Сергій Курочкін, Олексій Сюткін, Інна Рижих та Єгор Мартиненко. Також, разом з командою на Кіпрі проходять підготовку Данило Сапунов, Анастасія Черненко та Анна Абдулова.

На старті нового олімпійського циклу, хорошу передсезонну підготовку пройдуть також підростаючі покоління! Очікується, що невдовзі на навчально-тренувальний базовий збір за кордон відправляться також триатлети молодіжної та юніорської збірних команд України. Цікаво, що місцем дислокації спортсменів, швидше всього, стануть Грузія та Іспанія. І якщо підготовча робота на Піренеях – це вже як класика світового триатлону (зокрема, минулого сезону в Іспанії готувалися також спортсмени збірної Дніпропетровської області), то Грузія виглядає варіантом доволі екзотичним!

За словами головного секретаря Федерації триатлону України Едуарда Панаріна, варіант зі збором на іберійській землі є доволі ощадливим і практичним – тож, до нового сезону молоді триатлети, швидше всього, готуватимуться в країні безкінечної весни.