Рекордна кількість українських триатлетів перебуває на закордонних зборах

Про це прес-службі ФТУ повідомив віце-президент Федерації Сергій Лисов.

Початок весни – саме пора для якісної підготовки до нового змагального року! Український триатлон як ніколи широко представлений на закордонних зборах. Як повідомив нам віце-президент Федерації триатлону України Сергій Лисов, нині за кордоном проходять підготовку більш як півсотні українських спортсменів.

«На зборі в Грузії працює група Георгія Драгуляна. Я, переважно зі спортсменами Дніпропетровської області, дислокуюся в іспанському місті Толедо. Також на Піренеях, але вже в Гандія, що неподалік Валенсії, працює група харківських триатлетів. А от на Кіпрі до сезону готуються Віталій Собуляк та його команда. Традиційно, також на Кіпрі перебувають перші номери Національної збірної, які здебільшого працюють за індивідуальними планами. Загалом, якщо порахувати, то нині за кордоном працюють більше 50-ти українських триатетів, - такої великої кількості спортсменів на закордонних зборах я не пам’ятаю!».

За словами Лисова, цього сезону профільне Міністерство виділило на підготовку трішки більше коштів, ніж зазвичай, тож при правильному їх використанні вдалося провести якісні збори для більшої кількості спортсменів усіх вікових груп.

Додамо, що недавно старший тренер збірної України Георгій Драгулян в інтерв’ю прес-службі ФТУ наголошував на важливості якісної підготовки саме молодих триатлетів.