Софія Прийма потрапила у ТОП-5 на Кубку Європи

У португальському місті Куартейра відбувся традиційний етап Кубка Європи, де в юніорській віковій групі українська спортсменка продемонструвала доволі високий результат!

Так, за підсумками змагань Софія Прийма посіла 5 місце з 50-секундним відставанням від лідера. Софія показала дуже хороший час за підсумками плавання та вело, однак дещо поступилася головним конкуренткам на біговому сегменті.

Додамо, що в змаганні еліти Україна також була представлена одним спортсменом – Іван Іванов зазнав дискваліфікації впродовж змагань і фінішував в нижній частині турнірної таблиці.

Варто зазначити, що цей етап континентального кубка став для українських юніорів чи не наймасовішим в історії виступів цієї вікової групи на міжнародній арені – загалом, в Куартейрі виступили дев’ятеро наших спортсменів, однак окрім Прийми решта українців залишилися поза межами верхньої частини турнірної таблиці.

Зазначимо, що підготовка до сезону ще триває, тож етап Кубка Європи в Португалії з упевненістю можна назвати проміжним стартом.