Троє українців фінішували у ТОП-15 на етапі КЄ в Баньйоласі!

В Іспанії відбувся Преміум етап Кубка Європи

Лідери вітчизняного триатлону набирають своїх оптимальних кондицій, і до чемпіонату Європи будуть готові на всі 100%! Такий висновок можна зробити з результату нашої команди на престижному турнірі в іспанському місті Баньйолас.

Нагадаємо, минулоріч у цьому місті відбувся один з етапів Кубка світу, де доволі непогано виступив українець Ростислав Пєвцов (15 місце). А вже цього року старт у Баньйоласі зазнав певного переформатування: замість етапу Кубка світу, тут відбувся Преміум етап Кубка Європи з призовим фондом у 25 000 євро.

У змаганнях чоловіків взяли участь 68 спортсменів. Температура води сягнула 22 градусів за Цельсієм, і триатлети мали можливість продемонструвати свої найкращі якості. Так, лідер української збірної Данило Сапунов фінішував сьомим, з півторахвилинним відставанням від переможця! Чільну десятку замкнув вищезгаданий Ростислав Пєвцов, а Іван Іванов фінішував з 12-м часом - погодьтеся, це ібльш, ніж пристойний загальнокомандний результат! Дещо не поталанило ще одному українцеві - Олексієві Сюткіну, який вдало виступав на старті сезону на домашніх змаганнях. В Баньйоласі черкащанин задовольнився 45-м місцем.

Єдиною з українок, хто захищав честь нашої країни у змаганні жінок на цьому старті, стала триатлетка з Київщини Анастасія Черненко. Її результат - 23 місце.

Федерація триатлону України вітає наших спортсменів із доволі конкурентними результатами! 

Додамо, що найближчими вихідними в Йокогамі (Японія) відбудеться черговий етап Чемпіонської серії. Збірна України цей старт пропускає, і готується до етапу Кубка світу в мексиканському Хуатулько (19 травня).