Львівські медалі для Донецька та Житомира

У Львові відбувся відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях (ІІІ ранг), за підсумками якого в змаганні чоловіків та жінок всі призові місця забронювали представники двох міст.

Так, серед жінок рівних не знайшлося житомирянці Олександрі Кохан, яка здобула перемогу з 13-секундним відривом від найближчої переслідувачки, дончанки Маргарити Крилової. Цікаво, що чільну трійку лідерок у жіночих змаганнях замкнула теж представниця Донецька Віра Соснова.

Медальний поступ донецьких спортсменів у Львові довершив тріумф Івана Меньшикова в змаганні чоловіків та бронзова нагорода його земляка Дмитра Шабанова. На п’єдесталі пошани поміж цими двома спортсменами зі срібною медаллю на шиї розташувався триатлет з Житомира Сергій Кохан.

Варто відзначити неабияку масовість львівського відкритого чемпіонату України! Турнір зібрав чи не рекордну кількість учасників: у змаганнях різних вікових груп загалом виступили кількасот спортсменів – лише за призи чоловічого етапу боролися рівно 99 триатлетів з усіх куточків України!

З протоколом відкритого чемпіонату України з триатлону в приміщеннях Ви традиційно можете ознайомитися на нашому сайті в розділі КАЛЕНДАР.