За рік Україна може знову прийняти етап Кубка Європи!

Фестиваль триатлону в Дніпрі має все необхідне для того, щоб повернути собі міжнародний статус.

Найвищий рівень організації змагань, що відбулися минулими вихідними, може стати провідником повернення у Дніпро етапу Кубка Європи з триатлону. Через ряд обставин, змагання під егідою ETU в Україні не проводилися вже три роки. Однак, тепер керівництво міста та потенційні спонсори і партнери можуть бути зацікавлені в тому, щоб відновити цю приємну традицію.

«Ми отримали схвальні відгуки від партнерів, спонсорів та вже опрацьовуємо можливість проведення заходу на наступний рік, - повідомив нам віце-президент ФТУ та водночас головний тренер збірної Дніпропетровської області Сергій Лисов. - Минуло три роки і в нас виникло бажання провести Кубок Європи знову. Ми вже попередньо обговорили це питання з президентом ФТУ Андрієм Більдою, генеральним секретарем федерації Едуардом Панаріним, а також з першими особами міста.

Попереду на нас чекає дуже кропітка робота, яка починається з узгодження дати з Європейською федерацією триатлону. Попередні перемовини вже відбудуться 15-17 червня в місті Кітцбюель (Австрія) підчас Конгресу ETU. Але головне, що інтерес у наших спонсорів та партнерів присутній – це найголовніше. Теоретично, ми маємо можливість залучити ресурси набагато більші за ті, котрі ми мали у 2014-му році».

Додамо, що три роки тому етапи Кубка Європи з триатлону приймало два українських міста – Дніпро та Київ.