Маляр та Прийма приносять Україні дві медалі чемпіонату Європи!

Спортсмени, які нещодавно продемонстрували високі результати на Фестивалі триатлону в Дніпрі, затвердили свою прекрасну функціональну форму також нагородами міжнародного рівня.

В Братиславі відбувся чемпіонат Європи з акватлону – змагання серії ETU. До Словаччини відбув представницький десант українських триатлеітв, які загалом продемонстрували високі результати та привезли додому дві медалі.

У змаганні еліти серед чоловіків Дмитро Маляр посів друге місце, і має всі підстави бути сповна задоволеним цим результатом! «З Дмитром ми вже працюємо 14 років, і він вчетверте поспіль потрапляє на п’єдестал пошани чемпіонату Європи з акватлону, - прокоментував результати спортсмена головний тренер збірної Дніпропетровської області Сергій Лисов. – Маляр сьогодні пропустив поперед себе лише дворазового чемпіона світу з акватлону словака Річарда Варгу, а решту спортсменів переміг у прекрасному стилі».

Лише 12 секунд відділили від чільної трійки триатлета з Києва Сергія Курочкіна – в його активі п’ята позиція підсумкової турнірної таблиці. Ще четверо українців – Олексій Сюткін, Іван Меньшиков, Юліан Дем’янов та Сергій Костенко – розподілилися в межах третього десятка.

Ще одну нагороду для нашої держави здобула львів’янка Софія Прийма – в її активі бронзова медаль в змаганні юніорів. Додамо, що, попри можливість виступати винятково у цій та молодіжній вікових категоріях, Софія також нерідко бере участь у турнірах групи ЕЛІТ серед жінок. Прийму по праву вважають однією з найбільш перспективних триатлеток України та Західної Європи.

В змаганні жінок найвищий результат серед наших співвітчизниць продемонструвала Маргарита Крилова (6 місце), а Інна Рижих, Марина Соколова та Віра Соснова потрапили до ТОП-15.