Змішані естафети з триатлону включили в програму Олімпійських Ігор!

Офіційний сайт ІTU повідомляє, що естафети-мікст з триатлону будуть представлені в програмі Олімпіади 2020 року в Токіо.

Міжнародний олімпійський комітет оголосив у п'ятницю (9 червня) список видів спорту та дисциплін, які будуть додані в олімпійську програму. Зокрема, починаючи з найближчих головних змагань чотириріччя, триатлети розігруватимуть три комплекти медалей – у змаганні чоловіків, жінок, та естафетах-мікст.

Марісоль Касадо, президент ІTU і член МОК: «Ми дуже раді цьому рішенню! Адже ІTU  вже давно виступає з ініціативою включити наші естафети в програму Олімпіад. Найголовніше те, що змішані естафети даватимуть можливість чоловікам та жінкам змагатися один з одним по суті в одній площині, і команда має працювати, як єдиний механізм. Це як «тім-білдінг»! Ми дуже задоволені рішенням МОК».

Президент МОК Томас Бах: «Нами було схвалено вступ п’яти нових видів спорту до програми Олімпійських Ігор 2020 року в Токіо. Ці ігри будуть більш молодими, якщо так можна висловитися. І дуже важливо, що наші рішення допоможуть залучити ще більше жінок у спорт найвищих досягнень».

Додамо, що естафети-мікст є одним з найбільш захоплюючих різновидів триатлону. В команді – двоє чоловіків та двоє жінок, кожен з яких по черзі має подолати свою дистанцію (300 м плавання, 8 км на велосипеді, 2 км біг).

Завдяки динаміці та непередбачуваності, естафети люблять як спортсмени, так і глядачі! Естафети вже включені в програму Юнацьких Олімпійських ігор, Азіатських ігор та Ігор Співдружності, і недавно були додані в програмі Панамериканських Ігор, що відбудуться в Лімі у 2018 році.