Аліса Колпакчи: «Я стала більш досвідченою»

На чемпіонаті Європи, який минулими вихідними відбувся в австрійському місті Кітцбюель, єдину медаль для України забеспечила представниця паратриатлону Аліса Колпакчи. В класифікації PTS 5 учасниця Паралімпійських Ігор в Ріо здобула бронзову медаль.

Алісо, вітаємо тебе з цим прекрасним здобутком! Поділися враженнями – чи задоволена ти третім місцем чемпіонату Європи?

Дякую! Так, звісно задоволена. Будь-яку медаль важко здобути, але ще важче – працювати на цю медаль, тренуватися, готуватися на ці важливі старти.

Як змінився розподіл сил у твоїй класифікації за останній час?

Практично не змінився – всі ті ж самі. Британки та росіянка залишаються серед фаворитів. Однак, чемпіонат Європи в Кітцбюелі ще раз довів, що з ними не лише можна – а й потрібно боротися. Цього разу я випередила Анну Бичкову та Керрі Лердж, яких вважають одними з найсильніших паратриатлеток цієї класифікації.

Якщо порівнювати Алісу Колпакчи періоду Паралімпіади в Ріо з тією, що здобувала цю бронзу ЧЄ – що змінилося з того часу?

Це дві різні спортсменки. Я стала більш досвідченою. А звідси – більш впевненою у власних силах! Нині я продовжую підготовку до чемпіонату світу, що відбудеться в Роттердамі у вересні. Можливо, матиму перед тим ще один старт.