Дніпряни на Київщині: три золота з чотирьох можливих

У Вишгороді відбувся головний внутрішній старт сезону – чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції.

Збірна команда Дніпропетровської області може бути цілком задоволена його підсумками – Дмитро Маляр, який демонструє останнім часом просто таки вражаючу форму, в прекрасному стилі виграє «олімпійку»! А його землячка Інна Рижих виборола друге місце у змаганні жінок. Ця ж пара спортсменів стала тріумфатором чемпіонату України з акватлону, що також відбувся у Вишгороді.

На «олімпійці» Маляр фінішував наодинці, випередивши на цілих 35 секунд лідера українського рейтингу Івана Іванова (Полтавщина). Бронзовим призером змагань став Олексій Сюткін (Черкащина), для якого вишгородська траса є доволі успішною – нагадаємо, що у 2013-му Олексій тут став чемпіоном України.

У жінок чемпіонкою України на олімпійській дистанції стала Олександра Кохан – житомирянка «накинула» майже цілу хвилину Інні Рижих, а бронзову медаль виборола киянка Лілія Барановська.

Серед молоді рівних не знайшлося представникам Донеччини - Маргариті Криловій та Івану Меньшикову. Криловій (як і Маляру) вдалося оформити золотий дубль, підкоривши також і п’єдестал внутрішньої першості з акватлону. А от Іван Меньшиков у форматі біг-плавання-біг 7-ма секундами поступився Юліану Дем’янову з Запорізької області.

Відзначимо також неабиякий ажіотаж навколо чемпіонату України на олімпійський дистанції: тільки у змаганні чоловіків (еліта) на старт вийшло 37 спортсменів!

З детальними результатами турніру Ви можете ознайомитися з ПРОТОКОЛУ на нашому сайті в розділі КАЛЕНДАР.