Дмитро Маляр: «Ближче до фінішу, я вже з трудом розбирав звуки…»

Українець Дмитро Маляр здобув свою першу медаль Кубка Європи – у Стамбулі вихованець дніпровської школи триатлону виборов срібло! Далося воно йому високою ціною – Маляр ледь не втратив свідомість, однак таки добився свого.

Взагалі, цей сезон для Дмитра є чи не найкращим у його спортивній кар’єрі! У бесіді з прес-службою ФТУ, Маляр розповів і про старт, і про секрет свого успіху, і про плани на найближче майбутнє.

«На Кубок Європи до Стамбулу я летів з розумінням того, що буде дуже складний та жаркий старт, - все ж таки олімпійська дистанція, доведеться сильно постаратися, щоб потрапити у ТОП-5. Я для себе саме ставив таке завдання. Гонка справді була в екстремальній спеці, та ще плюс сильна хвиля на плаванні додала складності.

Вело приїхав в групі, розуміючи, що потрібно залишити сили на біг, так як біг в умовах такої спеки - це більше боротьба з собою і своїм тілом. На другому колі бiгу вдалося вийти на другу позицію. І решту дистанції змушував себе бігти і – найголовніше! - не відключиться. Останню пряму вже не пам'ятаю, як біг на фініш, в очах пливло, у вухах шум… Думав тільки про те, що потрібно бігти, потрібно бігти і фінішувати. Чув, як наші тренери і дiвчата, що стояли по дистанції підтримуючи, щось кричали мені, але вже з трудом разбирав звуки.

Пам'ятаю, як уже у фінішній зоні сиджу з холодною мочалкою, обливаю голову, в очах стає все яскравішим і приходить усвідомлення того, що я другий, - це була неймовірна радість!

Ця медаль для мене багато значить. Це показник того, що все не дарма. Ніякого секрету в моєму успішному сезоні, напевно, немає. Все просто. Довгі роки невдач, але з терпінням і працьовитістю, навіть без особливого таланту одного разу приносять тобі результат. Бо як то кажуть, результат - це кількість спроб. А не один влучний постріл.

Зараз моє головне завдання максимум - це утримати форму до листопада. Цілі з моїм тренером, до кінця сезону окреслили, а як буде, то вже побачимо далi».