Українки підкорюють Європу!

Надія українського триатлону – молоді та перспективні Маргарита Крилова і Софія Прийма – зійшли на п’єдестали пошани турнірів з серії найпрестижніших змагань Старого Світу.

Так, 23-річна дончанка Маргарита Крилова долучилася до когорти найсильніших українських триатлеток в новітній історії нашого виду спорту! За відсутності лідера збірної Юлії Єлістратової, саме Крилова змогла продемонструвати відмінні результати на етапі Кубка Європи у Стамбулі. Українська спортсменка посіла друге місце, не залишивши жодних шансів своїм переслідувачкам. Швидшою за Маргариту виявилася лише перший номер посіву, канадійка Емі Лего.

Паралельно зі змаганнями у Стамбулі, в Румунії відбувся фестиваль крос-триатлону. І приємно усвідомлювати, що в рамках цього заходу наша Софія Прийма тріумфально виступила на чемпіонаті Європи з крос-триатлону! Ще більше захоплення викликає той стиль, в якому Софійка виборола золото: найближчій переслідувачці Прийма «накинула» більше двох хвилин на фініші, тож її звитяга була абсолютною та беззаперечною.

В рамках того таки румунського фестивалю, Софія Прийма піднялася на подіум за підсумками чемпіонату Європи з крос-дуатлону – в її активі срібна медаль.

«Ми цілковито задоволені і навіть зворушені такими результатами наших молодих спортсменок!, - не приховує своїх позитивних емоцій президент ФТУ Андрій Більда. – Маргарита Крилова та Софія Прийма – це наше майбутнє, їхні виступи – це наші перепустки в наступні олімпійські цикли. Попри свою молодість і навіть юність, дівчатка крокують правильним шляхом! Особисто я в них бачу майбутніх учасниць Олімпійських Ігор, і ми всерйоз розраховуємо на них у олімпійському циклі 2020 – 2024 роках».

Додамо, що на етапі Кубка Європи у Стамбулі серед чоловіків срібло завоював також українець Дмитро Маляр.