Абдулова бере медаль, чоловіки та молодь – беруть участь

У серпні українські триатлети не радують вболівальників рясним медальним врожаєм на міжнародній арені. Єдиною атлеткою, кому вдалося зійти на п’єдестал пошани в останні тижні, стала житомирянка Анна Абдулова.

На спринтерському етапі Кубка Азії в Казахстані Анна посіла третє місце! Триатлетка з Житомира до останнього боролася з двома угорками за золото та срібло. Цікаво, що в підсумковій боротьбі за бронзу Абдулова не залишила конкуренткам жодних шансів – найближча переслідувачка відстала від українки більш як на 6 хвилин!

На цьому ж етапі виступав українець Олексій Сюткін, який задовольнявся 5-ю позицією. На іншому континенті – в канадському Монреалі – участь в змаганнях Світової Серії взяв лідер українського рейтингу Іван Іванов. На жаль, українець зійшов з дистанції впродовж змагань.

Також додамо, що ціла низка молодих українських спортсменів, яким не виповнилося 23-х років, виступили на чемпіонаті Європи своєї вікової категорії в Угорщині. Найвищим досягненням нашої команди стало 24-те місце львів’янки Софії Прийми.