Polissia Challenge Cup 2017: фаворити здобувають перемоги!

На Волині відбувся масштабний турнір – чемпіонат України з крос-триатлону Polissia Challenge Cup 2017.

Як ми повідомляли раніше, у змаганнях взяли участь спортсмени збірної України. І саме головним фаворитам вдалося зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Хоча перед стартом той таки Дмитро Маляр виглядав фаворитом хіба на папері… Адже класичний спринтер-олімпієць не так часто виступає у цьому виді програми. «Крос-триатлон - це була, звичайно, авантюра для мене, - ділиться емоціями після перемоги спортсмен з Дніпропетровщини. – Цей вид абсолютно відрізняється від звичного мені триатлону. Але я радий, що приїхав і здобув перемогу! Так само радий за свою команду, приємно бачити всіх наших на п'єдесталі!».

У змаганні жінок золото здобула львів’янка Софія Прийма. Однак, на відміну від того таки Маляра, до цього Софія неодноразово виступала в крос-триатлоні та має неабиякі досягнення – в тому числі, на міжнародній арені (крос-дуатлон).

Загалом, змагання Polissia Challenge Cup 2017 відбулися на високому організаційному рівні. Учасники отримали не лише купу емоцій, а й непогані грошові призи та можливість перевірити себе в нових умовах! «Дуже мальовничі краєвиди з Волинським колоритом. Дякую організаторам за те, що дали можливість відкрити для себе нові куточки нашої країни. Відмінний старт і хороша організація!», - підсумував Дмитро Маляр.

Polissia Challenge Cup 2017

ЧОЛОВІКИ

1. Маляр Дмитро
2. Астафьев Олексій
3. Бойко Кирило

ЖІНКИ

1. Прийма Софія
2. Рижих Інна
3. Барановська Лілія