Три супер-мами – на одному п’єдесталі пошани!

З моменту народження дитини і до повернення на п’єдестал пошани – минуло менше двох місяців! Юлія Єлістратова посіла друге місце на Кубку Хортиці, і по свою срібну медаль вийшла з малюком на руках. Перед тим ми стали свідками унікального досягнення: весь п’єдестал пошани окупували – мами! Раніше радість материнства пізнали також Олександра Кохан та Анастасія Черненко, які разом з Юлією посіли ще дві позиці в іншому виді програми змагань.

Ми поспілкувалися з найсильнішою триатлеткою України про повернення у великий спорт, і не тільки.

«Природно, що з народженням малюка багато що змінилося в нашому житті, - розповідає Юлія Єлістратова. - Часто доводиться коригувати тренувальний графік, менше часу залишається на сон і відновлення. У той же час, сім'я мене надихає на нові досягнення, з'являються додаткові сили і енергія! Відчутна допомога і підтримка чоловіка, мами, близьких, завдяки чому я можу тренуватися практично в звичному режимі. У світовому спорті є безліч прикладів, коли спортсменки приходили до рекордів після народження дітей. У триатлоні для мене прикладом служить олімпійська чемпіонка і призер Нікола Спіріг, яка після народження сина зуміла взяти срібло в Ріо, а тепер виховуючи ще й дочку, знову повернулася в спорт».

Також Юлія поділилася емоціями від срібної медалі на Кубку Хортиці:

«В особистій гонці я була другою, але на даному етапі це срібло було для мене маленькою перемогою. Рішення виступити на Кубку Хортиці я прийняла ще підчас вагітності. Це рішення мені далося не легко, і спочатку було доволі туманним. Однак я вважаю, що такі гонки дуже потрібні вже на початкових етапах підготовки для більш оперативного і успішного повернення до «своїх результатів». Подібним чином я два роки тому, переборовши страх, вирішила виступити на Кубку України в Запоріжжі через 4 тижні після важкого падіння, і це дозволило мені відчувати себе набагато впевненіше двома тижнями пізніше на етапі Кубка Європи в Ризі. Я дуже рада тому, що в українському календарі в зручні для мене терміни виявився Кубок Хортиці, виступ на якому став для мене кроком вперед до осінніх міжнародних змагань. Сам турнір у Білій Церкві традиційно пройшов на вищому рівні, це один з моїх улюблених стартів».

Невдовзі Єлістатова радуватиме нас виступами на міжнародній арені! Вже цієї осені житомирянка планує кинути виклик своїм суперницям на етапах континентальних та міжконтинентальних кубків. «Уже в цьому році я планую зробити кілька міжнародних стартів, але основну увагу приділятиму підготовці. Зараз, на відміну від інших триатлетів, мені необхідно закладати базу, а не виходити на пік форми на найближчі змагання. Уже наступний сезон повинен бути набагато цікавішим», - підсумувала Юлія Єлістратова.