Софія Прийма тріумфує на Кубку Європи в Румунії!

Під променями палючого сонця та за протидії сильного вітру, українська триатлетка не мала собі рівних на юніорському етапі в Тульчі.

На старт вийшли головні фаворити – в тому числі, наша Софія Прийма, яка минулого року здобула тут срібну медаль, а також угорка Фанні Соос, якій експерти пророкували як мінімум місце на п’єдесталі пошани. Однак, цього річ до Румунії приїхало чимало нових спортсменок, тож від фінішу можна було очікувати несподіваних результатів.

Що, зокрема, довів нам плавальний сегмент, який виграла інша угорка - Дороття Петров, що непогано виступала впродовж сезону на міжнародній арені, в тому числі серед спортсменів групи еліти. Вона доволі серйозно відірвалася після першого виду програми, «накинувши» суперницям 20 секунд.  

Але далі за справу вже взялася наша україночка! Не затримуючись у транзитних зонах, Софія Прийма показала найкращий час на велосегменті, впритул підібравшись до Петров. Софія нарощувала темп з кожною хвилиною, і вже перед виходом на біг стало зрозуміло – за золото боротимуться саме угорка та українка, адже решта суперниць значно відстали.

Ну а вже на біговому сегменті Софія не залишила суперниці жодних шансів! Фінішувала львів’янка наодинці, випередивши Дороттю Петров на цілих 20 секунд. Браво, Софія!

Доволі непогано на етапі юніорського Кубка Європи в Румунії виступили і наші хлопці – зокрема Геннадій Анзін (6 місце) та Валентин Марієвський (8 місце) потрапили до ТОП-10 за підсумками змагань.