Дмитро Маляр: «Цей сезон для мене вже по суті закінчився, тож готуватимуся до наступного»

Триатлет з Дніпра, для якого сезон, що добігає кінця, став чи не найкращим у кар’єрі, розповів прес-службі ФТУ про свою травму та повідомив, коли зможе повернутися на дистанцію.

Нагадаємо, що багаторазовий чемпіон України Дмитро Маляр зазнав травми внаслідок падіння з велосипеда підчас тренування.

«Перелом плеча я отримав за три тижні до важливого старту, - розповів Дмитро. – Напевне, це і є найбільша прикрість... Сезон закінчився так безглуздо, хорошого в цьому мало. Але все відбувається так, як має відбутися. Залишається прийняти це, змириться з обставинами і продовжувати рухатися далі».

За словами Маляра, він зможе відновитися ще до кінця 2017 року, однак набрати хорошу форму – навряд чи. «На зростання кістки лікарі спрогнозували чотири тижні, але я роблю все можливе, щоб цей процес прискорити. Далі на мене чекає реабілітація і тривалий процес відновлення форми, в основному плавальної. Це засмучує, але як то кажуть, спорт є спорт. Головне - це відновиться після травми і повернутися до повноцінних тренувань».

Додамо, що цього року Дмитро Маляр вперше в своїй кар’єрі зійшов на п’єдестал пошани етапу Кубка Європи.