Шалений вересень Віктора Земцева

44-річний український триатлет, який б’є рекорд за рекордом, минулого місяця двічі зійшов на п’єдестали пошани світових форумів.

Для початку вихованець донецької школи триатлону більш ніж вдало виступив на чемпіонаті Європи на довгій дистанції в Амстердамі. Атлет, якому нині 44 роки, посів друге місце! Додамо, що Віктор Земцев є спортсменом збірної України з триатлону, і в столиці Нідерландів йому навіть підкорився Національний рекорд! Довгу дистанцію Земцев пройшов за 8 годин 3 хвилини і 14 секунд, чого не вдавалося зробити ще жодному нашому триатлету.

А вже за два тижні по тому на престижному етапі серії IRONMAN в Барселоні наш неперевершений земляк посів третє місце! За рахунок відмінної фізичної форми, досвіду та психологічної стійкості Віктор Земцев випередив найближчого переслідувача на цілих чотири хвилини і завоював бронзову медаль.

Нагадаємо, що українець Земцев є мега-зіркою світового триатлону дистанції IRONMAN. Впродовж кар’єри він вигравав найпрестижніші старти на довгій дистанції, а нині в 44 роки демонструє дива людського організму. Віктор уже давно керується винятково біологічним, а не календарним віком. І вже вкотре власним прикладом нам доводить, що неможливе – можливо!

Додамо, що зовсім скоро Віктор Земцев прибуде в Україну. Тож, невдовзі ми опублікуємо ексклюзивне інтерв’ю з живою легендою світового триатлону!