ЧЄ-2013 (чоловіки): Сапунов у ТОП-10

Найстабільніший український триатлет уже вкотре продемонстрував свій високий клас.

На чемпіонаті Європи, що триває в турецькому місті Аланія, збірна України серед чоловіків виставила доволі представницький склад – п’ятеро спортсменів. Серед звичних імен – Данило Сапунов, Єгор Мартиненко, Олексій Сюткін та Ростислав Пєвцов – місце в заявці отримав також чинний бронзовий призер чемпіонату України Антон Вітолін.

Зазначимо, що як для дебютанта подібних змагань, триатлет з Дніпропетровська показав доволі пристойний результат – 21-е місце з понад півсотні спортсменів. Ну а найліпше з українців на чемпіонаті Європи виступив Данило Сапунов – в його активі 9-те місце. Зазначимо, що траса міста Аланія не дуже підходить житомирянину, адже не є рельєфною. Однак, як бачимо, навіть на пологій дистанції Данило дав бій багатьом знаним майстрам велосегменту, і в підсумку потрапив до ТОП-10.

Ще один житомирянин Єгор Мартиненко дістався фінішу 35-м. Двоє українців – Сюткін та Пєвцов – зійшли з дистанції впродовж змагань. Ну а чемпіоном Європи другий рік поспіль став росіянин Іван Васильєв.

У неділю, 16 червня, на чемпіонаті Європи виступлять Національні збірні в естафетах, а також спортсмени в різних категоріях паратриатлону. Тож, триматимемо руку на пульсі подій!

Вболіваймо за на наших!