Збірна України фінішувала восьмою в естафеті

В Аланії (Туреччина) закінчився чемпіонат Європи.

В останній день змагань на трасу вийшли Національні збірні команди в естафетах-мікст, а також паратриатлети.

На жаль, естафетна збірна України цього року не змогла потрапити на п’єдестал пошани, і в підсумку задовольнилася восьмим місцем. Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи наша країна була представлена двома командами, і кращого результату досяг квартет у складі Інни Рижих, Данила Сапунова, Юлії Єлістратової та Єгора Мартиненка. Інша четвірка - Олексій Сюткін, Ростислав Пєвцов, Олександра Степаненко та Олеся Марченко - закінчили змагання на 11-му місці.

Чемпіонами Європи в естафетах-мікст цьогоріч стали німці. Срібні та бронзові медалі приміряли відповідно збірні Росії та Італії.

У змаганнях паратриатлетів найближчим до нагород серед наших співвітчизників був Андрій Кривчун – у своїй дисципліні він посів 6-те місце. Костянтин Кууск показав 8-й результат, Антон Аханкін зазнав дискваліфікації, а Володимир Степаненко, як і на минулорічній континентальній першості, фінішував з 9-м часом.

Нагадаємо, що в індивідуальних змаганнях еліти збірна України виступила доволі вдало: дебютантка турнірів такого масштабу, житомирянка Олександра Степаненко посіла високе 5-те місце, а один з найсильніших триатлетів України Данило Сапунов прийшов на фініш 9-м.

А вже 22 червня триатлети нашої команди знову вийдуть на старт міжнародних змагань! В Едмонтоні (Канада) відбудеться етап Кубка світу, де під прапором нашої держави виступлять Іван Іванов та Ростислав Пєвцов. Того ж дня в казахському місті Бурабай Антон Вітолін, Інна Рижих та Вікторія Завгородня стартуватимуть  на Преміум-етапі Кубка Азії.