Рейтинг ITU. Неймовірний прогрес Степаненко та повернення Сапунова

Міжнародна федерація триатлону опублікувала оновлені табелі про ранги.

Нещодавні результати на чемпіонаті Європи внесли певні корективи в позиціях українців. Лідером рейтингу ITU серед наших співвітчизниць залишається Юлія Єлістратова - житомирянка наразі займає 53 місце. Другу та третю позицію локального українського реєстру залишають за собою відповідно Інна Рижих та Ксенія Левковська.

Зазначимо, що Олександра Степаненко (на фото), яка минулого тижня посіла 5-те місце на чемпіонаті Європи, стрімко увірвалася до ТОП-200! До виступу на континентальній першості, чинна чемпіонка України не потрапляла навіть до числа першої півтисячі рейтингу ITU. Більше того, успіх в Аланії дозволив їй зробити стрибок не лише у списках міжнародної федерації: зі 149 місця в європейського рейтингу Степаненко піднялася на 42-е!

Відбулися певні корективи і в табелі про ранги у чоловіків. Так, Данило Сапунов, який фінішував 9-м на чемпіонаті Європи, повернув собі лідерство локального внутрішнього рейтингу, і тепер на 76-му місці у світі. Ростислав Пєвцов нині 85-й, а Іван Іванов - 116-й. Нагадаємо, що двоє останніх 22 червня виступлять на етапі Кубка світу в Едмонтоні (Канада).

Внутрішній рейтинг /жінки/

Внутрішній рейтинг /чоловіки/

Рейтинг ITU /жінки/

Рейтинг ITU /чоловіки/