7 липня у Дніпропетровську відбудеться 2-й етап КТЛ

Після першого етапу Континентальної триатлонної Ліги організатори отримали велику кількість позитивних відгуків від любителів триатлону, і сповнені рішучості провести 2-й етап на ще більш високому, європейському рівні.

Учасникам належить подолати спринтерську дистанцію триатлону: 750м плавання (1 коло), 20км велогонки (3 кола) і 5км бігу (2 кола). На прохання багатьох учасників змагань, велосипедний сегмент буде проведено з забороною драфтінгу (лідирування). Ця загальноприйнята світова практика змагань для любителів тепер буде введена і на стартах в Україні під егідою КТЛ.

Старт змагань КТЛ дадуть о 10:00 на Фестивальному причалі в самому центрі Дніпропетровська. На старті буде приємний сюрприз для учасників: вперше в Україні любителі стартуватимуть зі спеціального понтона, сконструйованого для триатлетів. Відкриття транзитної зони о 9:00, а закриття о 9:45 - за цей час учасники повинні поставити своє обладнання в транзитну зону.

УВАГА! Для учасників, які планують свій приїзд в день старту, стартові пакети потрібно забрати у організаторів до 9:00. Акцентуємо увагу учасників на трасі: на велоетапі, який буде повністю перекритий від руху транспорту, асфальтне покриття близьке до ідеального. На колі буде 5% підйом близько 700 метрів завдовжки.

Для того, щоб взяти участь у змаганнях, потрібно пройти реєстрацію на сайті КТЛ. Кожен учасник повинен мати страховку, та сплатити стартовий внесок. Стартовий внесок можна сплатити наперед на банківську картку, або за день до старту при проходженні реєстрації в секретаріаті змагань.

УВАГА! У день змагань учасники не зможуть бути допущеними без попередньої реєстрації та оплати стартового внеску, у цей день будуть видаватися винятково стартові пакети (номер, чіп, плавальна шапочка, пам'ятна футболка, рюкзак Sailfish) для тих, хто приїхав в день старту. Приїжджим спортсменам організатори пропонують розселитися в готелі "Дніпропетровськ" - тільки для учасників КТЛ діє Спеціальна ціна (100 грн/доба). Поселення заздалегідь погоджуйте з організаторами.

Організатори змагань КТЛ з кожним стартом прагнуть вийти на європейський рівень. У Дніпропетровську на учасників чекає: використання новітньої чиповой системи, стартовий пакет (рюкзак високої якості Sailfish, футболка з символікою змагань, шапочка для плавання Sailfish, стартовий номер з поясом, чіп і кріплення для чіпа на ногу. Старт у плаванні зі спеціального понтона, як на міжнародних змаганнях; велоетап без драфтінгу з відмінним асфальтовим покриттям; професійно спроектовані транзитні зони. Переможці та призери змагань КТЛ будуть нагороджені медалями та грамотами в 10-ти вікових категоріях, а також цінними призами. Кожен учасник набере рейтингові очки, які будуть підсумовуватися протягом року і кращі спортсмени у своїх вікових категоріях за підсумками 5-ти стартів будуть нагороджені цінними спортивними призами.

Більше інформації - на офіційному сайті змагань.