Бронза на вагу золота!

Іван Іванов в далекому Едмонтоні посів третє місце на етапі Кубка світу

Травень-червень 2013-го року можна назвати, можливо, одним з найуспішніших періодів в новітній історії українського триатлону! Юлія Єлістратова в мексиканському місті Хуатулько здобула бронзову медаль етапу Кубка світу, згодом Олександра Степаненко на чемпіонаті Європи сенсаційно фінішувала п'ятою, а під кінець червня Інна Рижих стала переможницею на етапі Кубка Азії в Казахстані. А що ж наші хлопці? Чітку відповідь на це запитання в Канаді надав Іван Іванов - вихованець Станіслава Дрюкова продемонстрував свій найкращий результат у кар'єрі, здобувши бронзову нагороду на етапі Кубка світу в Едмонтоні!

Для Івана це є перший подіум на змаганнях такого масштабу. Та і не лише для Івана - цікаво, що за останні три роки подібного здобутку серед українців змогли досягти лише знані лідери українського триатлону - Юлія Єлістратова (золото і бронза) та Данило Сапунов (бронза). Тож, переоцінити важливість бронзової медалі канадської чеканки просто неможливо.

Свою нагороду Іван ВИБОРОВ - по іншому і не скажеш! На фініші лідируюча група йшла доволі щільно, і за рахунок титанічних зусиль та волі до перемоги українець на самісінькій стрічці на 5 секунд випередив мексиканця Родріго Гонсалеса. Ще один наш співвітчизник на старті в Едмонтоні Ростислав Пєвцов також виступив достойно, розмістившись всередині фінішного протоколу - 24 місце.

Додамо, що призовий фонд етапу Кубка світу в Едмонтоні становить 68 400 $.

Федерація триатлону України вітає Івана Іванова з першим подіумом у кар'єрі, і дякує за те, що він прославляє нашу державу на таких престижних стартах. Так тримати!

Результати етапу Кубка світу в Едмонтоні /чоловіки/

Результати етапу Кубка світу в Едмонтоні /жінки/