В Україні стартував сезон триатлону!

В Одесі відбувся перший етап Дитячої триатлонної Ліги.

Як і очікувалося, змагання пройшли на високому організаційному рівні. В загальній кількості, на першому етапі Дитячої триатлонної Ліги виступили 106 маленьких чемпіонів з дев'яти областей України. А рівень майстерності учасників, завдячуючи клопіткій роботі тренерів на місцях, цілком відповідав високому статусу змагань!

Зазначимо, що впродовж одеського етапу Дитячої триатлонної Ліги, триатлетів налаштовували на перемогу зірки вітчизняного спорту: олімпійські чемпіони Мюнхена Микола Авілов (десятиборство, на фото) та Яків Железняк (стендова стрільба). А на очах у своїх кумирів, діти віддавали усі сили боротьбі, тож змагання виявилися дуже і дуже конкурентними!

В індивідуальну заліку дві золоті медалі здобули господарі змагань, одесити - Володимир Шманов (2000 р.н.) та Іван Чаюн (2001 р.н.). А ще одна нагорода найвищої проби, завдяки зусиллям Юлії Стадник (2000 р.н.), поїде до Києва. Щодо командного заліку, то серед юнаків найсильнішими виявилися також одесити, а серед дівчат рівних не знайшлося столичним триатлеткам.

Всі учасники, та їх віддані уболівальники, з нетерпінням чекають на продовження серії! Нагадаємо, що другий етап Дитячої триатлонної Ліги у квітні прийматиме Житомир.