Другий етап "ДТЛ". Вітаємо переможців!

19-20 квітня в Житомирі відбулися Всеукраїнські змагання з триатлону серед детей - Другий етап "Дитячої триатлонної Ліги".

Плавання відбувалося в басейні - діти показали відмінні, як для свого віку, результати, які, втім, не могли гарантувати їм загальний успіх у триатлоні. Учасники вікової групи до 11 років надалі змагалися тільки в біговому сегменті, старт якого було дано з відповідним відставанням у плаванні, що давало можливість бачити свого суперника.

Велогонка і біг учасників 12 і 13 років проходили в зв'язці, і тут вже багато чого вирішувала велосипедна підготовка та бігова витривалість дітей. Старт у кожній віковій групі проходив азартно: напруження було дуже високим, а пильна увага з боку досвідчених українських триатлетів додавала учасникам сил.

Черговий раз старт "Дитячої триатлонної Ліги" зайве довів, що дітям цікаво займатися цим чудовим видом спорту, і змагатися зі своїми однолітками на Всеукраїнському рівні. Своєю чергою, дитячі тренери вже зараз бачать плоди своєї роботи, і пишаються своїми вихованцями.

До зустрічі на Третьому етапі "Дитячої триатлонної Ліги" в Южному, який відбудеться 17-20 травня.