ЧЄ (U-23). Українці без медалей

В Хольтені (Нідерланди) добігла кінця молодіжна континентальна першість.

На жаль, наші співвітчизники, які були представлені на чемпіонаті Європи серед молоді доволі представницьким складом, не змогли зачепитися за нагороди. Найближчою до п'єдесталу пошани була наша команда в естафетах-мікст: Олександра Степаненко, Сергій Кохан, Ганна Абдулова та Ярослав Озюменко показали загальнокомандний п'ятий результат.

В особистому заліку найкраще з українців виступила чинна чемпіонка нашої держави на олімпійській дистанції Олександра Степаненко. Щоправда, її досягнення на молодіжному чемпіонаті Європи навряд чи можна назвати вдалим: після тріумфу на внутрішній першості у Вишгорді та сенсаційного п'ятого місця на чемпіонаті Європи серед спортсменів еліти, в Хольтені житомирянка задовольнилася сьомою позицією. Серед хлопців краще інших українців виступив Роман Главацький - 32-е місце. Наші естафетні команди посіли 8-ме (жінки) та 19-те місця (чоловіки).

Додамо, що з Хольтеном нашу збірну пов'язують багаті традиції та приємні спогади: саме в цьому голландському місті у 2009-му наша команда стала чемпіоном Європи в естафетах-мікст, а Олексій Сюткін посів високе 9-те місце.