Мартиненко захистив звання найкращого триатлета-спринтера

У Дніпропетровську відбувся чемпіонат України на спринтерській дистанції сезону-2013.

В змаганні чоловіків чемпіоном країни в спринті за вже звичною традицією став Єгор Мартиненко, котрий третій рік поспіль не залишає шансів своїм суперникам.

Відмінне плавання в лідируючій групі, швидке проходження транзитної зони та сильний ривок на вело дозволили Єгору, а також його тренерові Данилу Сапунову і ще двом спортсменам української еліти - Сергію Кохану та Олексію Сюткіну - відірватися від основної групи переслідувачів.

Як повідомляє персональний сайт Мартиненка, вже після першого кола велосегменту відстань першої пачки налічувала більше 30 секунд, а по закінченні велоетапу вона зросла вже до 1хв 30 секунд!

Впродовж бігового сегменту Єгор задав темп, який не змогли підтримати його суперники, тож йому вдалося всю дистанцію пробігти наодинці. Зазначимо, що ця перемога стала першим тріумфом Єгора в цьому сезоні, а срібну та бронзову нагороди отримали відповідно Олексій Сюткін та Данило Сапунов.

У змаганні жінок свій переможний поступ продовжила авторка головних сенсацій звітного сезону - чинна чемпіонка України на олімпійській дистанції Олександра Степаненко. Вона повторила своє "вишгородське" досягнення, з упевненістю здобувши перемогу і в Дніпропетровську. Другою була господарка змагань Інна Рижих, а чільну трійку лідерів замкнула Анастасія Черненко.

У другий день змагань відбулася внутрішня першість в естафетах-мікст, де традиційно рівних не знайшлося команді Житомирщини.