Єгор Мартиненко переписав історію українського триатлону

Житомирянин бере бронзу на іспанському Кубкові світу.

Першу половину звітного сезону, без сумніву, можна назвати одним з найуспішніших відрізків новітньої історії вітчизняного триатлону - як на внутрішній, так і на міжнародній аренах. Адже чемпіонати України проводяться на якісно новому рівні, аматорський та дитячий триатлон мають свої незалежні старти, а наша еліта майже щотижня привозить нагороди з міжнародних турнірів.

Так, 14 липня Єгор Мартиненко здобув бронзову медаль на етапі Кубка світу в іспанському місті Паламос, і таким чином потрапив на перший у кар'єрі подіум цих престижних змагань. Медаль дісталася житомирянинові далеко не легкою кров'ю - Єгор приїхав на вело в другій "пачці", однак за рахунок просто таки фантастичного бігу зміг не лише наздогнати трійку лідерів, а й поборотися за найвищу сходинку п'єдесталу пошани! У підсумку, перемога на етапі Кубка світу в Паламосі дісталася британцеві Марку Букінгему, срібну нагороду приміряв росіянин Дмитро Полянський, а Єгор посів високе третє місце!

Окрім Мартиненка, в Іспанії виступили також наші співвітчизники Данило Сапунов та Юлія Єлістратова, і змогли фінішувати в межах ТОП-25: Данило дістався фінішу 24-м, а Юлія показала 21-й час.

Тож, маємо констатувати приємну тенденцію - з початку 2013 року українські спортсмени здобули вже третю нагороду на етапах Кубка світу, чого раніше не спостерігалося! Нагадаємо, що до цього, і також по бронзовій медалі, приміряли Юлія Єлістратова (Хуатулько, Мексика) та Іван Іванов (Едмонтон, Канада). А вже початок липня пройшов винятково під знаком Єгора Мартиненка: для початку він тріумфував на чемпіонаті України зі спринту в Дніпропетровську, а вже за тиждень здобув першу у кар'єрі нагороду Кубка світу.

Бліц-коментар Єгора Мартиненка та відеозвіт зі змагань очікуйте на нашому сайті згодом.

Федерація триатлону України щиро вітає Єгора, і дякує йому за силу волі та проявлений характер. Так тримати!