Єгор Мартиненко: "Навіть не міг себе уявити на подіумі"

До Вашої уваги коментар бронзового призера Кубка світу в Паламосі.

Нагадаємо, що минулими вихідними Єгор Мартиненко здобув перший у кар'єрі подіум етапів Кубка світу.

"Ну, про гонку навіть не знаю, що й сказати... Навіть не міг уявити себе на подіумі, тим паче, що склад учасників був дуже сильним. Старт гонки дали о 12:00 при спеці +33, та ще й гірська траса по вузьких вуличках з купою поворотів - як на вело, так і на бігу.

За підсумками плавання сформувалося кілька груп, але дуже швидко всі зібралися до купи. Кілька чоловік виїхали у відрив вже на вело знову. На біг я вийшов у середині "пачки", і вже після першого кола склалася група з трьох лідируючих - росіянина Полянського, німця Ранка і мене. Згодом ми наздогнали майбутнього переможця Марка Букінгема, метрів за 600 до фінішу, і почалася вже тактична боротьба. Я змагався, звичайно, до останнього, але, на жаль, не зміг показати більш високу швидкість на фініші".

Нагадаємо, що за тиждень до історичної для Єгора, та всього нашого триатлону події, Мартиненко також виграв чемпіонат України в спринті, який приймав Дніпропетровськ.