Рейтинг ITU: Іванов випередив Сапунова

Міжнародна федерація триатлону опублікувала оновлені табелі про ранги.

Завдяки вдалим виступам українців на міжнародній арені, показники наших спортсменів у світовому рейтинзі зазнали істотних змін.

Тепер найсильнішим з українців є Іван Іванов (на фото), який нещодавно здобув бронзову медаль на етапі Кубка світу в Едмонтоні - триатлет із Комсомольська нині 76-й. Іванові на п'яти наступає Данило Сапунов, котрий у порівнянні з попереднім рейтингом піднявся на шість позицій, і тепер посідає 77-му сходинку. Натомість, ще один українець Ростислав Пєвцов спустився на сім пунктів, і, таким чином, випав із ТОП-100 - харків'янин тепер посідає 101-е місце у світі.

Відзначимо неймовірний стрибок у рейтингах житомирянина Єгора Мартиненка. Завдяки бронзовій медалі, здобутій на етапі Кубка світу в Паламосі, Єгор підскочив одразу на 92 (!) позиції, і тепер займає 121-е місце.

У жінок трійка лідерів локального рейтингу українців не зазнала жодних змін - найсильнішою і надалі залишається Юлія Єлістратова (56), далі йдуть Інна Рижих (102) та Ксенія Левковська (172). Відкриття нового сезону Олександра Степаненко втратила три позиції, і нині займає 203-є місце у світі. 

Внутрішній рейтинг /жінки/

Внутрішній рейтинг /чоловіки/

Рейтинг ITU /жінки/

Рейтинг ITU /чоловіки/