В Гамбурзі українці особливо не порадували

В Німеччині відбувся шостий етап Чемпіонської серії та світова першість в естафетах-мікст.

В індивідуальних змаганнях під прапором нашої держави стартували одразу п'ятеро спортсменів - Іван Іванов, Ростислав Пєвцов, Олексій Сюткін, а також Олександра Степаненко та Інна Рижих. Найвищим результатом серед українців виявилося 41-е місце черкащанина Сюткіна. Степаненко дісталася фінішу з 50-м часом, Рижих зійшла з дистанції впродовж змагань, а Іванова та Пєвцова було дискваліфіковано.

"Ми фінішували, однак наш з Ростиславом результат не внесли до протоколу. Якось не склалося, фінішний відрізок на плаванні було прокладено через тунель, і я з Ростиком заплив у сусідній тунель", - роз'яснив ситуацію Іван Іванов.

Наступного дня, після індивідуальних змагань, у Гамбурзі відбувся чемпіонат світу в естафетах-мікст - традиційно сильному для збірної України різновиді триатлону. Наша команда в складі Олександри Степаненко, Олексія Сюткіна, Інни Рижих та Ростислава Пєвцова показала 12-й результат. Щоправда, варто зазначити, що українці випередили такі сильні команди, як Великобританія, Іспанія, Мексика та Угорщина. Ну а чемпіонами світу стали німці.