Сапунов - 13-й в Женеві

У Швейцарії відбувся етап Кубка Європи, де виступили двоє українців: Данило Сапунов та Єгор Мартиненко

За доволі конкурентного плавання, однак не зовсім вдалої велогонки, житомирянин Данило Сапунов фінішував у межах ТОП-15 із загальним часом 2:00:48. Ще один українець Єгор Мартиненко у Женеві посів 28-ме місце.

Варто зазначити, що температура води у день змагань сягнулся 20 градусів за Цельсієм. Загальний призовий фонд етапу Кубка Європи в Женеві склав 12500 євро.

Додамо, що Сапунов та Мартиненко зазвичай виступають разом майже на всіх внутрішніх та міжнародних турнірах. Данило є тренером Мартиненка, і під його керівництвом Єгор неодноразово демонстрував високі результати. Так, лише цього сезону Мартиненко вперше у кар'єрі став бронзовим призером етапу Кубка світу (Паламос, Іспанія), а також виграв чемпіонат України на спринтерській дистанції.