Юлія Єлістратова перемагає в Естонії!

Українка не мала собі рівних на етапі Кубка Європи в Тарту.

Найсильніша триатлетка України змогла зібрати всі три складові триатлону воєдино, і не залишила жодних шансів своїм суперницям - від срібної призерки змагань Юлію Єлістратову відділили 13 секунд, що є доволі комфортним відривом.

Юля блискуче провела останній вид програми - біг, показавши найкращий час. Це забезпечило їй загальну перемогу - 1:02.40. Другою стала Малгожата Отворовска з Польщі (1:02.57), третьою - Івана Куряцкова зі Словаччини (1:03.07).

Окрім Єлістратової, на етапі Кубка Європи в Естонії також виступили ще четверо українців! Варто відзначити результат Антона Вітоліна, який посів восьме місце, і, таким чином, потрапив у призи і продовжив серію вдалих для себе стартів. Ще один українець Дмитро Маляр задовольнився 22-м показником, а українки Роксолана Іщук та Ганна Абдулова посіли 21-е та 22-е місця відповідно.

Додамо, що призовий фонд етапу Кубка Європи в Тарту становить 12500 євро.

Федерація триатлону України щиро вітає переможницю змагань та всіх учасників, і бажає підтримувати переможну ходу і надалі.