В Житомирі відбувся перший ЧУ з паратриатлону

На дебютній внутрішній першості виступило одразу 23 спортсмена!

Окрім того, в житомирському гідропарку відбувся черговий етап Кубка України з триатлону, а також етап всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна Ліга». До столиці українського триатлону, міста Житомира, з’їхалися спортсмени практично з усіх куточків України: Київської, Харківської, Одеської, Луганської, Львівської, Дніпропетровської та інших областей.

4 серпня відтепер можна вважати Днем народження паратриатлону в Україні! Адже у цей день у Житомирі відбувся перший на нашій землі відкритий чемпіонат України з цього виду спорту. Паратриатлети змагалися одразу в п’яти видах класифікації серед чоловіків, та одному – у жінок. Так, чемпіонами України стали Андрій Кривчун, Андрій Стрелюк, Володимир Степаненко, Дмитро Шлапак та Василь Закревський. А золоту медаль у змаганні жінок приміряла Олена Рудюк.

Щодо Кубка України, то участь у змаганнях переважно брали житомирські спортсмени, які в підсумку окупували п’єдестал пошани – як у змаганні жінок, так і чоловіків. Так, цілком прогнозовану перемогу виборола молода і амбітна Олександра Степаненко, яка на 11 секунд випередила срібну призерка Ганну Абдулову, і майже на хвилину володарку бронзової медалі Роксолану Іщук (всі троє - Житомир). Серед чоловіків переможцем чергового етапу Кубка України став також господар траси Сергій Кохан. Інший житомирянин Артур Шевчук здобув бронзову медаль. Єдиним з гостей, кому вдалося потрапити в призи, став Дмитро Маляр, який повезе до Дніпропетровська срібну нагороду.

Для того, щоб переглянути фотозвіт зі змагань, натисніть ТУТ.

Ознайомитися з протоколами житомирського етапу Кубка України та першого відкритого чемпіонату України з паратриатлону Ви можете на нашому сайті в розділі СТАТИСТИКА.