17 серпня в Запоріжжі відбудуться позачергові збори Президії ФТУ

Впродорвж останніх днів широкого розголосу набула інформація, яка може зашкодити триатлону, як виду спорту.

Ця інформація стосується міжнародних змагань з триатлону "Kiev Triathlon Cup" в рамках Континентальної триатлонної ліги, які б мали відбутись у м. Києві 24 серпня 2013 року.

Відкритий лист Президента Федерації триатлону України Андрія Більди:

"Головною метою Федерації триатлону України є розвиток і популяризація на території нашої держави триатлону, як олімпійського виду спорту. Починаючи з 2013 року в Україні розпочато проект під назвою «Континентальна триатлонна ліга», який залучає до змагань не тільки професійних атлетів та учнів ДЮСШ, а й широке коло різновікових спортсменів-аматорів. «Континентальна триатлонна ліга»(КТЛ) є самостійною організацією, яка проводить свою діяльність незалежно від Федерації триатлону України (ФТУ). За інформацією на сайті http://www.ktl.org.ua/ секретарем КТЛ є Ніколаєв Володимир Вікторович, тел +380955706287. Координацією дільності КТЛ займається віце-президент ФТУ Оністрат Андрій Аркадійович. Згідно з інформацією на сайті http://www.triathlon-cup.com/ 24 серпня 2013 року в Києві мали відбутись міжнародні змагання з триатлону "Kiev Triathlon Cup" в рамках Континентальної триатлонної ліги. Юридична адреса: 04053, Київ, Україна, вул. Тургеневская, 52/58, адреса офіса: 01032, Київ, Україна, вул. Саксаганського,120, директор проекта Игорь Лукащук, телефон: +38(096)8156551, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , координатор проекту "Kiev Triathlon Cup" Александр Доманчук, телефон: +38 (050) 468 01 26, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Переписку з органами влади та місцевого самоврядування проводив Оністрат А.А., використовуючи при цьому бланки Федерації триатлону України. Права підписувати вихідні листи від імені ФТУ Оністрат А.А. не мав, оскільки згідно із Статутом ФТУ право підпису документів має президент, а при його відсутності – перший віце-президент Федераціїї триатлону України. Вся відповідальність за організацію і проведення змагань з триатлону "Kiev Triathlon Cup" лежить виключно на членах оргкомітету, оскільки Регламент про проведення вказаних змагань Президентом Федерації триатлону України не погоджувався і Головою комісії з проведення реорганізації Державної служби молоді та спорту України не затверджувався. Одночасно інформую, що 27 липня 2013 року на засіданні Президії Федерації триатлону України в м. Новояворівськ Яворовського району Львівської області було прийняте рішення про позбавлення змагань з триатлону 24.08.2013р в м. Київ статусу етапу Кубка України з триатлону через те, що організатори вимагали від учасників сплату обов’язкового стартового внеску в розмірі 250,00 грн. а сплата такого внеску не передбачена жодним документом Федерації триатлону України.

Як Президент Федерації триатлону України, я стурбований негативними наслідками, які викликані поширенням інформації в засобах масової інформації повідомлень, пов’язаних з неможливістю проведення змагань з триатлону "Kiev Triathlon Cup" в Києві 24.08.2013р. Зараз активно проводяться перемовини з членами оргкомітету змагань з метою знайти вихід із ситуації, що склалася.

На 17 серпня 2013 року в м. Запоріжжя призначено позачергові збори Президії Федерації триатлону України з питань, які пов’язані із проведенням згаданих змагань".

З повагою, Президент Федерації триатлону України, Андрій Більда.