Пєвцов та Сюткін - у ТОП-15 на етапі Кубка світу в Угорщині

Невеличке містечко Тисайварош вже який рік поспіль приймає один з найбільш представницьких стартів сезону.

Призовий фонд етапу Кубка світу в Тисайвароші становить 60 000 $. Згідно регламенту, у призи потрапляють перші 15 спортсменів за підсумками змагань. Температура води в день турніру сягнула 27 градусів за Цельсієм.

Приємно, що за традицією українці не приїжджають сюди "туристами", і одразу двоє наших співвітчизників потрапили в призи! Також нагадаємо, що саме в Тисайвароші перше, і поки що єдине золото серед українок у 2010-му році здобула Юлія Єлістратова (на фото).

Доволі фартовим це місто можна назвати і для Ростислава Пєвцова. Цьогоріч харків'янин дістався фінішу 10-м, і тим самим продовжив приємну традицію: вже чотири роки поспіль Пєвцов не випадає з числа перших десяти на етапу Кубка світу в Тисайвароші, а найкращим його результатом залишається 8 місце, здобуте у тому таки 2010-му році.

Одразу за Ростиславом, фінішну стрічку перетнув черкащанин Олексій Сюткін (на фото), чим порадував своїх прихильників, тренерів та керівництво Федерації. Адже впродовж певного періоду, Сюткін не демонстрував високих результатів на міжнародній арені, тож 11-ту позицію в Угорщині можна назвати доволі вдалим виспупом! Варто зазначити, що на самісінькому фініші Сюткін виграв локальу дуель у титулованого португальця Жоао Перрейри, випередивши його на 1 секунду. Ще один українець Єгор Мартиненко посів 18-те місце за підсумками змагань.

На жаль, потрапили у ТОП-15 не змогла і Юлія Єлістратова, яка демонструвала відмінні результати впродовж останніх двох тижнів. Через певні проблеми зі здоров'ям, підготовка Єлістратової до цього старту була дещо неповноцінною. Як підсумок - 17 місце, і всього лише 4 секунди відставання від призової 15-ї позиції.

Результати етапу Кубка світу в Тисайвароші /чоловіки/

Результати етапу Кубка світу в Тисайвароші /жінки/