Курочкін та Рижих перемогли у фіналі Кубка України

В Запоріжжі відбувся етап змагань, який іменують Кубком Хортиці.

Символічно, що серед чоловіків рівних не знайшлося минулорічному чемпіонові України, перспективному триатлету з Запоріжжя Сергієві Курочкіну (на фото). На 21 секунду господар траси випередив титулованого Віктора Земцева, який посів друге місце. Зазначимо, що 40-річний Земцев залишив позаду багаторазового чемпіона України на різних дистанціях Дмитра Маляра, а також Антона Вітоліна, Святослава Цвєткова та інших, значно молодших за себе спортсменів.

Серед жінок на етапі Кубка України ліпше суперниць виступила Інна Рижих з Дніпропетровська. Другу та третю сходинки п’єдесталу окупували житомирські триатлетки – Ганна Абдулова та Анастасія Черненко.

Паралельно, в Запоріжжі відбувся також сьомий етап Всеукраїнських змагань «Дитяча триатлонна Ліга» та командний чемпіонат України. Найсильнішим колективом виявилася збірна Донецької області в складі Романа Короля, Віктора Земцева, Андрія Глущенка, Ярослава Черненка та Віктора Альошина. У жінок вже який рік поспіль тріумфує команда Житомирщини – Ганна Абдулова, Анастасія Черненко, Роксолана Іщук та Катерина Слєпченко.

З повними результатами та протоколами змагань Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі СТАТИСТИКА.