Сюткін та Степаненко – володарі Кубка України-2013

За підсумками останнього етапу змагань, визначилися переможці сезону.

Так, серед чоловіків найстабільніші та найкращі результати на етапах Кубка України продемонстрував черкаський триатлет Олексій Сюткін (на фото). Для перемоги йому вистачило 280 очок, які він набрав на двох стартах – етапах Кубка України в Києві (коефіцієнт 2.0) та Дніпропетровську (1.0). Усього лише шістьма балами поступився Сюткіну Антон Вітолін, якого вже зараз можна назвати одним з головних відкриттів сезону триатлону в Україні. Зазначимо, що, на відміну від значно досвідченішого Сюткіна, Вітолін приймав участь у чотирьох етапах. Ну а чільну трійку лідерів за підсумками розіграшу Кубка України замкнув переможець останнього етапу в Запоріжжі Сергій Курочкін - в його активі 250 балів.

У жінок беззаперечну перемогу, а разом з нею, власне, Кубок України здобула житомирянка Олександра Степаненко. Таким чином, в умовний кубок вона, як і Сюткін, поклала ще й золоту медаль чемпіонки України на олімпійській дистанції, показавши абсолютний результат на внутрішній арені! Загалом, Степаненко набрала найвищу кількість балів серед усіх учасників – 426. В активі найближчої переслідувачки, триатлетки з Дніпропетровська Інни Рижих 320 пунктів, а в бронзової призерки Кубка України Ганни Абдулової – 286.

Федерація триатлону України щиро вітає переможців та призерів Кубка України-2013, і дякує всім учасникам за їхні старання, працю на тренуваннях та проявлену волю до перемоги.

З підсумковим протоколом змагань Ви можете ознайомитися на нашому сайті в розділі СТАТИСТИКА.