Мартиненко повертає собі титул чемпіона етапу КЄ в Чехії

Як і два роки тому, українець виграв турнір у Карлових Варах.

Яскраво і беззаперечно! Житомирський триатлет Єгор Мартиненко без жодних проблем здобув першу міжнародну перемогу в сезоні. На етапі Кубка Європи в Карлових Варах (Чехія) з призовим фондом у 12500 євро підопічний Данила Сапунова виплив у другій «пачці», одначе в прекрасному стилі нівелював відставання від лідируючої групи впродовж велосегменту (другий час). Не затримавшись у транзитній зоні (22 секунди), Мартиненко продемонстрував просто таки феноменальний біг: зірвавши фінішну стрічку, українець ще цілих 19 секунд чекав на срібного призера змагань!

Зазначимо, що на етапі КЄ в Карлових Варах також виступив «граючий тренер» Мартиненка та цілої групи інших українських триатлетів Данило Сапунов. На жаль, учасник трьох Олімпіад зійшов з дистанції впродовж змагань. Цікаво, що окрім нього до фінішу не дісталися ще 25 (!) спортсменів, а ще четверо отримали дискваліфікацію. Істинні причини такого підсумку змагань наразі невідомі, однак ми дізнаємося про них згодом.

Федерація триатлону України щиро вітає Єгора Мартиненка та його тренера Данила Сапунова з цією визначною перемогою, і дякує спортсменам за стабільність та вдалі виступи! Нагадаємо, що не далі, як 14 липня цього року Єгор Мартиненко вперше у кар’єрі зійшов на п’єдестал пошани на етапі Кубка світу, а Сапунов цього сезону фінішував у ТОП-10 на чемпіонаті Європи.  

Результати етапу Кубка Європи в Карлових Варах /чоловіки/
Результати етапу Кубка Європи в Карлових Варах /жінки/