В останній день літа у Донецьку відбудеться Гранд-Фінал КТЛ

Континентальна триатлонна Ліга фінішує першою серед внутрішніх змагань.

Нагадаємо, що Континентальна триатлонна Ліга створена як для аматорів, так і для професіоналів, що надає можливість будь-кому з охочих випробувати свої сили в такій нелегкій справі, як триатлон.

Саме масовість є пріоритетним напрямом у роботі Федерації триатлону України! На цьому неодноразово наголошував президент ФТУ Андрій Більда (на фото), який і після закінчення спортивної кар’єри тримає себе у відмінній фізичній формі.

«Мене радує те, що у нас постійно розширюється географія змагань, які проводяться у великих містах. Минулого року у нас з’явилася Дитяча триатлонна ліга, яка розвиває дитячий триатлон. Загалом, дитячі старти завжди збирають багато учасників. Це дає нам можливість надіятися на те, що через кілька років ми матимемо нове покоління спортсменів, які представлятимуть Україну на міжнародному рівні. Хочеться відзначити Континентальну триатлонну Лігу. Це старт для аматорів, ветеранів спорту, який дозволяє об’єднати людей, які ведуть активний та здоровий спосіб життя. У цьому напрямку ми йдемо, і тим самим переймаємо світовий досвід, де подібні змагання збирають по кілька тисяч учасників. Сподіваюся, що в Україні такий різновид триатлону також приживеться». 

Вже відомо, що на заключному етапі КТЛ у Донецьку виступлять такі зірки вітчизняного триатлону, як Віктор Земцев, Максим Крят та Антон Блохін.

Більше інформації – на офіційному сайті змагань.