Рейтинг ITU: Мартиненко увірвався до ТОП-100

Міжнародна федерація триатлону опублікувала оновлений табель про ранги.

Відповідно до нього, найкращим серед українців і надалі залишається Іван Іванов - підопічний Станіслава Доюкова втримується на 71-му місці у світі, що не гірше і не краще за його попередній показник. Натомість, позиція Данила Сапунова похитнулася одразу на 10 пунктів, і тепер житомирянин займає 92-е місце.

Проривом місяця в українському триатлоні можна з упевненістю назвати рейтинг Єгора Мартиненка (на фото)! Завдяки перемозі на етапі Кубка Європи в Карлових Варах, він піднявся на 10 позицій, і тепер займає 95-е місце світового, і 3-є місце - локального українського рейтингу.

На жаль, суттєво похитнулися позиції перспективного спортсмена з Харкова Ростислава Пєвцова. У порівнянні з минули рейтингом, він опустився на 21 пункт, і тепер 112-й. У межах другої сотні також залишаються Олексій Сюткін (167) та Антон Вітолін (188).

У рейтинзі жінок – без принципових змін. Найсильніша триатлетка Україні Юлія Єлістратова займає 51-е місце у світі, що є найкращим показником серед наших співвітчизниць. Інна Рижих втратила дві позиції, і нині 103-я. Чільну трійку локального українського рейтингу вже який місяць поспіль займає Ксенія Левковська (173). Ще однією українкою, яка залишається в межах ТОП-200, стала Олександра Степаненко (194).

Внутрішній рейтинг /жінки/

Внутрішній рейтинг /чоловіки/

Рейтинг ITU /жінки/

Рейтинг ITU /чоловіки/