На Сардинію – через перемогу в Кубку України

Разом з національним трофеєм, Олексій Сюткін здобув запрошення на турнір в Італії.

27 жовтня гостей італійського курорту Forte Village чекає грандіозна подія - сімейний триатлон! Безпрецедентний захід в італійському стилі включатиме в себе різні змагання, участь у яких зможуть взяти як дорослі , так і діти.

Зокрема, на турнір еліти запросили володаря Кубка України-2013 Олексія Сюткіна. За попереднім задумом організаторів, перепустку на змагання в Сардинії мав отримати переможець київського етапу Кубка України, і Сюткін сповна скористався своїм шансом!

Окрім можливості представити свою батьківщину на престижних змаганнях на Сардинії, черкащанин отримав ваучер на проживання у розкішному готелі Forte Village на час проведення змагань. Варто зазначити, що цей готель розташований на березі моря в оточенні розкішного соснового гаю, і є ідеальним місцем для проведення грандіозної спортивної події під променями теплого осіннього сардинського сонця.

Участь у турнірі братимуть як професійні спортсмени , так і новачки. Охочі змагатимуться на дистанціях різної довжини, в тому числі «веселих» дистанціях для дітей віком до 8 років, а також спеціальній «скутер»-версії для дворічних малюків.

Зазначимо, що це перший досвід співпраці Федерації триатлону України та італійського курорту Forte Village. Однак, за попередньою домовленістю, наш партнер готує приємний сюрприз і на наступний сезон! Тож, на кону Кубка України-2014 стоятиме дещо більше, ніж трофей, звання і пам’ятні нагороди.

Щоб дізнатися більше інформації, натисніть ТУТ.