01.07.2024

Новини

alt

25 травня в польському Ольштині розіграли 400 очок в Юніорський рейтинг. У юніорок не було рівних українці Єві Сороці, яка залишила позаду нідерландку Соню Де Конінг та естонку Лійс Каптен.

Полька Мартина Гайда лідирувала у плаванні, за нею сформувалася група учасниць, яка утворила пелотон лідерів на велосипедному етапі. І гонка рестартувала на біговому етапі, де українка була непереможною. Єва Сорока перетинає фініш із хвилинною перевагою над нідерландкою, яка стала срібним призером змагань.

Для Єви це третій заліковий старт у Кубку Європи, і вона виходить у лідери юніорського рейтингу! Очки до заліку Кубка націй принесла й українка Дана Сорока, яка завершила гонку восьмою.

У Кубку націй, після здобутих очок Федором Безлепкіним у Туреччині, де Україна стала 12-ю, та результатів виступів сестер Сорок у Польщі, Україна піднімається на 11-ту позицію у Кубку націй.

Тижнем раніше, 18 травня, узбецькому Самарканді, пройшов Кубок світи з триатлону, де України представляла Ксенія Левковська.